JAK CZYŚCIĆ SOFĘ W DOMU?

Witamy w naszym przewodniku krok po kroku dotyczącym czyszczenie sofy Wrocław z tkaniny: nie potrzebujesz sody oczyszczonej, octu ani detergentów w płynie. Jeżeli masz problem z doczyszczeniem mebli indywidualnie zadzwoń do czyszczenie tapicerki Wrocław.

W tym poście przyjrzymy się

  • zalety tapicerki materiałowej nad skórą
  • jak wybrać tapicerkę w pierwszej kolejności
  • jak dbać o tapicerkę po dokonaniu wyboru

Witamy w naszym przewodniku krok po kroku dotyczącym czyszczenia sofy z tkaniny: nie potrzebujesz sody oczyszczonej, octu ani detergentów w płynie.

W tym poście przyjrzymy się

  • zalety tapicerki materiałowej nad skórą
  • jak wybrać tapicerkę w pierwszej kolejności
  • jak dbać o tapicerkę po dokonaniu wyboru

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE TKANINĘ OBICIOWĄ

Czas na fakt! „Tapicerka” to wszystko, z czego składają się miękkie pokrycia krzeseł, sof i innych mebli. Obejmuje nie tylko tkaninę, którą możesz zobaczyć, ale także wyściółkę, taśmy i sprężyny, które znajdują się wewnątrz sofy lub krzesła.

Błędem, który popełniają zarówno firmy, jak i indywidualni konsumenci, jest niemyślenie o tym, czego potrzebują, ani o tym, jak ich sofa z tkaniny będzie się z czasem nosić.

Po prostu tak ważne jest, aby wybrać tkaninę obiciową, która pasuje do Ciebie, Twoich potrzeb i upodobań. Możesz być zakochany w tym jedwabnym fotelu, ale musisz się zastanowić, czy naprawdę wytrzyma nieustanne użytkowanie przez brudną rodzinę.

Aksamit to kolejna tkanina obiciowa, która jest zwykle postrzegana jako wymagająca dużej konserwacji, ale jeśli używasz aksamitu odpornego na plamy, możesz siedzieć wygodnie, wiedząc, że jest zarówno łatwa w czyszczeniu, jak i niezwykle wytrzymała.

Nasze tkaniny dają możliwość stylizacji wnętrz za pomocą szerokiej gamy tekstur i wzorów, które są trwałe i gotowe do prawdziwego życia.

 

DZIĘKI CIĄGŁYM TESTOM ZAPEWNILIŚMY, ŻE MIĘKKOŚĆ W DOTYKU, BOGATY KOLOR I STABILNOŚĆ WYMIAROWA SAMEJ TKANINY SĄ ZACHOWANE PRZEZ CAŁY PROCES PRANIA I ŻYWOTNOŚĆ PRODUKTU.

Chociaż najlepiej jest szybko usunąć plamę po jej pojawieniu się, w przypadku naszych tkanin nie ma problemu, jeśli nie usuniesz jej natychmiast.

Ludzie zawsze są zaskoczeni ilością wody potrzebną do czyszczenia tkanin FibreGuard, myśląc, że może to zniszczyć tkaninę.

Nie martw się. Nasze tkaniny sobie z tym poradzą: są do tego zaprojektowane.

  • Krok pierwszy: najpierw usuń wszelkie pozostałości plamy, które mogą pozostać. W przypadku plam, takich jak długopis, nie jest to konieczne – obejrzyj nasz film na YouTube, aby zapoznać się z przewodnikiem na ten temat. Usuwanie pozostałości jest jednak bardzo ważne w przypadku tłustych plam, takich jak musztarda lub majonez, błoto lub szminka. Chwyć łyżeczkę i zeskrob, co możesz.
  • Krok drugi : nałóż wodę na plamę i osusz ją ręcznikiem papierowym. Nie musisz szorować plamy; w rzeczywistości to po prostu wymusi strukturę ręcznika papierowego w twojej tkaninie. Nakładaj wodę i bibułkę, aż plama zniknie na papierze.
  • Krok trzeci : Chwyć ściereczkę z mikrofibry, nałóż więcej wody i delikatnie wetrzyj plamę okrężnymi ruchami. Jeśli masz do czynienia ze szczególnie uporczywą plamą, możesz potrzebować pomocy standardowej kostki twardego białego mydła. Używaj mydła z przerwami między pocieraniem okrężnymi ruchami a aplikacją wody, aż plama całkowicie zniknie.
  • Krok czwarty : pozwól tkaninie wyschnąć na powietrzu. Poważnie, nie nagrzewaj (nie są potrzebne suszarki!).